Cateringİçinde yiyecek ve içecek olan tüm yemekli alanlarda uygulanan sisteme catering  denilmektedir. Diğer bir deyişle Catering'in Türkçe anlamı "Ziyafet Hizmetleri" olarak da söylenebilir.

 

Türkiye'de Catering 

Catering 1980 yıllarında Türkiye'ye aktif olarak kullanılmaya başlanmış hizmet dalıdır. İlk yıllar sadece oteller tarafından uygulanan Catering  yıllar geçtikçe gelişmiş ve ihtisas yapmaya başlayan firmaların artması ile daha çok şekillenmeye başlamıştır. Ülkemizin catering organizasyon sektörüyle tanışmasından bu yana alanında çok hızlı ilerlemeler kaydedilmiştir. Örneğin eskiye göre bir çok özel davet ve kutlama organizasyonlarında tercih edilen catering  sıradan davetlere nazaran daha keyifli geçmesini sağlar.

 

Catering  Hangi Alanlarda Kullanılır?

Catering  tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde bir çok alanda Catering hizmeti kullanılır. Örnek vermek gerekirse, fabrikalar, şantiyeler, okullar, hastaneler ve oteller gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Catering  özel günlerimiz de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davetlerde catering  kullanılmaktadır.

Catering hizmeti ,  Catering  firmaları Catering  

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Size Özel Catering Hizmetleri

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. Catering hizmeti için bizi arayın.