Hakkımızda1990’ların sonundan bugüne 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da catering başta olmak üzere verdiğimiz yemek hizmetlerimizi daha etkin takip edebilmeniz, gerektiğinde firmamızla iletişim kurabilmeniz için pratik bir araç olarak hayata geçirdiğimiz web sitemiz size aynı zamanda “Hazır yemek”, fuar Catering,Toplu Yemek organizasyonları vb konularda en ideal firmayla çalışma şansı da sunuyor.
İstanbul ölçeğinde düşündüğünüz tüm özel veya kurumsal organizasyonlarda arzum cateringle çalışmanın farkını yaşamak istiyorsanız hemen şimdi arayabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü sabah 06 dan itibaren hizmetinizdedir.

İstanbul ölçeğinde düşündüğünüz tüm özel veya kurumsal organizasyonlarda arzum catering’le çalışmanın farkını yaşamak istiyorsanız hemen şimdi arayabilirsiniz.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Size Özel Catering Hizmetleri

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. Catering hizmeti için bizi arayın.